Salīdzināt

ERA Wallet vai Trezor Safe 5?

Konkrētās versijas blakus: kā tās lietosi un kādi ierobežojumi jāņem vērā.

ERA Wallet

Mainīt maku: ERA Wallet

Trezor Safe 5

Mainīt maku: Trezor Safe 5
Pievienot maku

Īsumā

Darījumu parakstīšana (iPhone) ir apstiprināta tikai ERA Wallet.

ERA WalletProgrammatūra vairākām kriptovalūtām
Cena pie ERA
Trezor Safe 5Vairāku kriptovalūtu versija
Cena pie Trezor

Apstiprināt darījumus

Dators
ERA Wallet:
QRSparrow · Bitcoin
Trezor Safe 5:
USBTrezor Suite · Bitcoin / Ethereum
iPhone
ERA Wallet:
QRERA Wallet app · Bitcoin / Ethereum
QRMetaMask · Ethereum
Trezor Safe 5:
Netiek atbalstīts
Android
ERA Wallet:
QRERA Wallet app · Bitcoin / Ethereum
QRMetaMask · Ethereum
Trezor Safe 5:
USBTrezor Suite · Bitcoin / Ethereum

Ar ko tie atšķiras

Piekļuves atjaunošana
ERA Wallet:Rezerves kartes
Trezor Safe 5:Maka atjaunošanas frāze

Kas tiem kopīgs

Kriptovalūtas
Vairākām kriptovalūtām
Abiem
Vadība / Ekrāns
Skārienekrāns
Abiem

Nav pilnībā apstiprināts

Barošana lietošanas laikā
ERA Wallet:Nav norādīts
Trezor Safe 5:USB barošana
Baterija
ERA Wallet:Uzlādējams akumulators
Trezor Safe 5:Nav norādīts

Pirms izvēlies

Ņem vērā
ERA WalletAktivizē ERA ar Companion saderīgā tālrunī; programmaparatūras atjauninājumiem tālrunī vajag NFC. Ethereum darījumu parakstīšanai vajadzīga Multichain programmaparatūra.
Trezor Safe 5Šis modelis izmanto USB; darījumu apstiprināšanai ar iPhone jāizvēlas cits modelis.

Lietotnes un nosacījumi

Rādīt datusPaslēpt datus
Savienojamība
ERA Wallet

Dators

SparrowQRBitcoinWindows · macOS · LinuxNav apstiprināts, vai var iestatīt maku
Prasības savienojumam

Bitcoin lietošanai ar Sparrow vajadzīga jau iestatīta ERA ierīce un datora tīmekļkamera QR kodu apmaiņai. Darījumus pārbaudi un apstiprini pašā ERA. Sākotnējai aktivizēšanai un programmaparatūras atjaunināšanai caur NFC joprojām vajadzīgs tālrunis.

iPhone · Android

ERA Wallet CompanionQRBitcoin / EthereumDarījumu parakstīšanas atbalsts nav apstiprināts
Prasības savienojumam

Vispirms aktivizē ERA ar tālruņa lietotni ERA Wallet Companion: autentiskuma pārbaudei tālrunis un ERA apmainās ar QR kodiem. Pēc tam pašā ERA iestati ierīces PIN vai paroli un izveido vai atjauno maku.

ERA Wallet appQRBitcoin / EthereumNav apstiprināts, vai var iestatīt maku
Prasības savienojumam

ERA Wallet lietotne darījumu parakstīšanai ir atsevišķa no ERA Wallet Companion. Vajadzīgs tālrunis ar NFC un kameru, kā arī jau iestatīta ERA ierīce, kas ar QR kodu sasaistīta ar lietotni. Darījumus pārbaudi un apstiprini pašā ERA.

MetaMaskQREthereumNav apstiprināts, vai var iestatīt maku
Prasības savienojumam

Tālruņa MetaMask lietotnē jau jābūt izveidotam programmatūras makam. Pievieno ERA kā fiziskā maka kontu ar QR savienojumu un izvēlies atvasināšanas ceļa variantu, kas rāda to pašu adresi kā ERA. Ethereum darījumu parakstīšanai vajadzīga Multichain programmaparatūra.

Trezor Safe 5

Dators

Trezor SuiteUSBBitcoin / EthereumWindows · macOS · Linux

Android

Trezor SuiteUSBBitcoin / Ethereum
Ierīces īpašībasAtšķirīgi: 4 · Vienādi: 0 · Nepilnīgi dati: 13Rādīt datus (17)Paslēpt datus
ERA WalletTrezor Safe 5

Ekrāns

Ekrāna veids
ERA Wallet:E Ink
Trezor Safe 5:Nav norādīts
Ekrāna diagonāle
ERA Wallet:2,7″
Trezor Safe 5:1,54″
Izšķirtspēja
ERA Wallet:Nav apstiprināts
Trezor Safe 5:240 × 240 px
Krāsu attēlojums
ERA Wallet:Nav norādīts
Trezor Safe 5:Krāsains

Izmēri un svars

Izmēri
ERA Wallet:54 × 87 × 5,5 mmIzmēri ražotāja norādītajā secībā
Trezor Safe 5:65,9 × 40 × 8 mmIzmēri ražotāja norādītajā secībā
Ierīces svars
ERA Wallet:45 g
Trezor Safe 5:23 g

Barošana un uzlāde

Darbības laiks ar akumulatoru
ERA Wallet:180 dienu gaidstāves režīmā
Trezor Safe 5:Nav norādīts
Bezvadu uzlāde
ERA Wallet:Ir pieejama
Trezor Safe 5:Nav norādīts

Materiāli un apdare

Materiāli
ERA Wallet:Rāmis: Alumīnijs · Panelis: Stikls
Trezor Safe 5:Nav norādīts

Ierīces savienojumi

Kamera
ERA Wallet:Ir
Trezor Safe 5:Nav norādīts
NFC funkcijas
ERA Wallet:Kopijas saglabāšana ERA Recovery Card kartē un importēšana no tās · ERA programmaparatūras atjaunināšana
Trezor Safe 5:Nav norādīts
USB pieslēgvieta
ERA Wallet:Nav norādīts
Trezor Safe 5:USB-C
Atmiņas kartes ligzda
ERA Wallet:Nav norādīts
Trezor Safe 5:microSD

Drošība un programmatūra

Drošības mikroshēma
ERA Wallet:ATECC608C
Trezor Safe 5:OPTIGA Trust M (V3) · CC EAL6+

Procesors

Kontrolleri
ERA Wallet:STM32H7
Trezor Safe 5:Nav norādīts

Aizsardzība

Aizsardzība pret putekļiem un ūdeni
ERA Wallet:IP67
Trezor Safe 5:Nav norādīts

Svarīgākie datumi

Laists klajā
ERA Wallet:Nav norādīts
Trezor Safe 5:2024. gada 14. jūnijs

Oficiālie veikali

Nākamie soļi
ERA WalletProgrammatūra vairākām kriptovalūtām

Dokumentācija pārbaudīta: 2026. gada 19. okt.

Trezor Safe 5Vairāku kriptovalūtu versija

Dokumentācija pārbaudīta: 2026. gada 5. okt.

Aizstāt ERA Wallet

Mūsu ieteikumi

Maki pārdošanā

Ražotājs vairs nepiedāvā